Main page

3 DVD EWA CHODAKOWSKA: Model Look SKALPEL Hot Body

(8104210555)
End Mon Jul 22 2019 04:56:29 GMT+0000 (UTC)

music-box2
rating: 03x DVD: EWA CHODAKOWSKA - Model Look + SKALPEL + Hot Body

OPIS:

MODEL LOOK:

Ćwiczenia z treningu Model Look służą poprawie postawy i są adresowane zwłaszcza do osób pracujących, spędzających dużo czasu za biurkiem.

Trening wzmacnia mięśnie posturalne, w tym mięśnie brzucha i pleców ze szczególnym uwzględnieniem mięśni odpowiedzialnych za ściąganie łopatek.

Trening składa się z rozgrzewki i 5 części, z których każda trwa ok. 6 minut i zawiera 2 lub 3 ćwiczenia wykonane po 3 razy. Pomiędzy częściami treningu jest minuta przerwy na odpoczynek, a na koniec ćwiczenia rozciągające. Do wykonania niektórych ćwiczeń będą potrzebne małe hantle lub 2 półlitrowe butelki z wodą.

SKALPEL:

Nowa odsłona kultowego programu treningowego, któremu spektakularne efekty zawdzięcza miliony Polek! Bezinwazyjny Skalpel to jeden z najskuteczniejszych sposobów na utrzymanie dobrej kondycji i wymarzonej sylwetki. Wymodelujesz, wysmuklisz, uelastycznisz i wzmocnisz swoje mięśnie, nie rozbudowując ich przy tym nadmiernie. Pamiętaj! silne, sprawne mięśnie spalają kalorie!

Trenując regularnie pozbędziesz się raz na zawsze uciążliwego cellulitu! Po kilku tygodniach systematycznych ćwiczeń pojawią się pierwsze efekty. Ciało zacznie się zmieniać, poprawi się jego postawa, koordynacja ruchowa, ale także koncentracja. Będziesz bardziej uważna na zmiany zachodzące w twoim ciele i psychice.

Po 10 treningach poczujesz wyraźną różnicę!

Po 20 zauważysz ją gołym okiem!

Po 30 będziesz mieć nowe ciało :)

HOT BODY:

Hot Body - to wyjątkowy program treningowy składający się z intensywnego wysiłku aerobowego oraz skutecznych ćwiczeń wzmacniających.

Z Hot Body:

  • spalisz maksymalną ilość kalorii,
  • zniwelujesz cellulit,
  • poprawisz kondycję, wytrzymałość i siłę,
  • wymodelujesz ciało do wymarzonych kształtów.

Program składa się do 10 rund. Każda runda to ćwiczenia powtórzone x 2. Na każde ćwiczenie masz 30 sekund, w tym czasie postaraj się o maksymalną ilość powtórzeń!

Jeśli nie dasz rady wykonać za jednym razem całego programu, wróć do niego następnego dnia! Nieważne czy wykonasz 3 rundy, czy wszystkie - podziękuj sobie za ten czas!

Pamiętaj! Sukces składa się nie tylko ze skutecznego treningu, ale również z regeneracji i zdrowej diety.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement