Main page

100 photos 10x15 matte prints call

(7811467673)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

fotkikotkipl
rating: 0Wywoływanie zdjęć 10x15 100 szt odbitki

 • 100 zdjęć w formacie 10x15cm
 • Proste wysyłanie zdjęć bez instalacji
 • Gruby matowy papier
 • Na całą stronę, z białą ramką lub bez kadrowania
 • Możliwość samodzielnego wyboru kadru
 • Bezpłatna automatyczna korekcja zdjęć
 • Bezpłatna redukcja czerwonych oczu

Wywołujemy zdjęcia słodkich kotków i nie tylko.

To oferta dla tych, którzy cenią swój portfel i swoje wspomnienia.

Poniżej fotografia prawdziwych zdjęć wykonanych przez nas (nie wizualizacja komputerowa).

Zdjęcia można samemu łatwo wykadrować w edytorze. Przerywaną ramką zaznaczony jest wybrany obszar zdjęcia. Można go szybko przesunąć myszką lub palcem (w telefonie). Pod każdym zdjęciem możemy zwiększyć liczbę sztuk (jeśli chcemy danej fotografii więcej niż jedną sztukę).

Zdjęcia na całą kartkę

Domyślnie wszystkie zdjęcia są ustawiane na całą kartkę. Trzeba pamiętać, że zdjęcie może mieć inny kształt niż rozmiar kartki więc trzeba je wykadrować. Właściwy kadr można łatwo i szybko wybrać w edytorze (patrz wyżej).

Zdjęcia z białą obwódką (ramką).

Możemy wybrać aby zdjęcia miały białą ramkę. W takim przypadku też trzeba wybrać właściwy kadr jeśli posiadamy zdjęcia w innym rozmiarze niż wielkość kartki.

Zdjęcia bez kadrowania

jeśli nie chcemy nic ucinać z naszych zdjęć wybierzmy zdjęcia bez kadrowania. Zapełnią one maksymalny możliwy obszar papieru. Jeśli nasze zdjęcie ma inny kształt niż kształt kartki po bokach lub na górze i dole zostaną białe paski.

Zdjęcia bez kadrowania z ramką

Zdjęcia nie będą kadrowane i wypełnią maksymalny rozmiar kartki ale tak aby dookoła pozostała biała ramka.

Jak zamówić zdjęcia

 1. Dokonaj zakupu na niniejszej aukcji
 2. Po kilku minutach otrzymasz email z linkiem do edytora
 3. Jeśli kupiłeś zdjęcia i inne produkty na wielu naszych aukcjach, do wszystkich jest jeden link do edytora. W edytorze będzie widać wszystkie Twoje zakupy na allegro.
 4. Wejdź do edytora i wgraj zdjęcia.
 5. Sprawdź czy zdjęcia są dobrze wykadrowane i nie ma obciętych głów. Jeśli trzeba dokonaj korekty kadrowania.
 6. Zatwierdź zdjęcia do druku w edytorze.

Pytania i odpowiedzi

 1. Czy zdjęcia można przysłać na pendrivie lub płycie CD? Niestety nie zdjęcia można przesyłać tylko przez dostarczony edytor.
 2. Czy wykadrujecie moje zdjęcia aby uniknąć "obciętych głów"? Edytor posiada proste narzędzie pozwalające szybko wybrać właściwy kadr. Nasi pracownicy nie sprawdzają i nie poprawiają kadrowania.
 3. Czy poprawicie rozdzielczość w moich zdjęciach? Niestety nie. Jeśli zdjęcie jest małej rozdzielczości to nic nie da się z tym zrobić
 4. Moje zdjęcia są bardzo dużej rozdzielczości czy to znaczy, że odbitki zawsze będą idealnej jakości? Duża rozdzielczość nie gwarantuje dobrej jakości zdjęcia. To tylko parametr techniczny. Zdjęcie mimo dużej rozdzielczości może być nieostre, zaszumione, rozmyte lub prześwietlone i nie będzie wyglądać ładnie. Dlatego zawsze należy ocenić jakoś oglądając samo zdjęcie najlepiej w dużym rozmiarze.
 5. Czy dokonacie korekty moich zdjęć? We wszystkich zdjęciach, które tego wymagają wykonywana jest automatyczna korekta i usuwanie czerwonych oczu. Automat w wielu przypadkach potrafi działać cuda ale jest automatem i nie widzi zdjęć więc nie zawsze pomoże tak jak mógłby to zrobić doświadczony grafik. Zdjęcia nie są w żaden sposób poprawiane ani korygowane przez naszych grafików. Jeśli zdjęcie wymaga zaawansowanej korekty należy to zrobić we własnym zakresie.
 6. Ile mogę wgrać na raz zdjęć do edytora? Wielu sprzedawców pozwala wgrać na raz dowolną ilość zdjęć. Jest to wygodne jeśli wszystko pójdzie dobrze. Jednak w przypadku problemów (po wgraniu kilkuset zdjęć) trudno jest nad tym zapanować. Dlatego w naszej usłudze do edytora można na raz wgrać 100 zdjęć. Jest to ilość wystarczająco duża a jednocześnie taka aby można było nad zdjęciami zapanować, sprawdzić ich kadrowanie i dopilnować, że zamówiło się to co się naprawdę chciało. Jeśli zamówiłaś(eś) więcej niż 100 zdjęć, w edytorze będzie kilka pozycji do wgrania po 100 sztuk.
2020 © poleur.com·Main page·User Agreement